top of page
dronecunet%20drone%20kiralama%20hizmetle

KURUMSAL ÜYELİK

Drone kiralama sektöründe bir ilk olan kurumsal üyelik sistemi ile çözüm ortağınız olmaya ve  firmanıza değer katmaya hazırız.

Eğer sizin de firmanız yıl boyunca birden fazla drone kiralaması ve havadan görüntüleme hizmeti alıyor ise kurumsal kiralama paketimiz ile yıl bazlı yüksek oranlarda kar edebilirsiniz.

Size özel fırsatlar ile şirket giderlerinizi azaltın ve daha çok kazanın.

Randevu problemi yok

Kurumsal üyelik paketlerine dahil olduğunuzda tüm proje planlarınıza uyumlu oluyoruz ve her zaman önceliğimiz siz oluyorsunuz.

5556.jpg
20945609.jpg

Özel danışman ve pilot

Kurumsal üyelik paketlerimize dahil olduğunuzda size özel bir danışman ve pilot atanır. Planlamanızı her zaman hızlı çözer ve her zaman aynı pilot projelerinize dahil olur.

19197296.jpg
20943429_edited.jpg

Daha az öde

Proje bazlı kiralama yapmak yerine kurumsal üyelik paketlerimize dahil olduğunuzda %28'a kadar daha az ödeme yapıyorsunuz.

Size özel planlama

Yıl boyu yapılacak çalışma stratejimizi size göre belirliyor ve size uygun paketler üretiyoruz. 

Kurumsal
Üyelik
Nedir ?
Nasıl Çalışır ?

Kurumsal üyelik, yıl boyunca yüksek oranlarda drone kiralaması ve havadan görüntüleme hizmeti alan organizasyon firmaları ve prodüksiyon firmaları için oluşturduğumuz bir sistemdir. Bu sistem proje bazlı drone kiralamalarına oranla %28'e varan tasarruf sağlar. 

Firmalar yıl boyunca yapmayı planladıkları kiralama sayısını tek seferde jeton olarak edinebilir ve önceden randevu almadan yıl boyunca istedikleri zaman kullanabilirler. 

1 jeton 1 günlük kiralama hizmetine eşittir. Her 5 jeton alımında %7 indirim uygulanır. Tek seferde minimum 5 maksimum 20 jeton alına bilinir.

Detaylı bilgi ve abonmanlık için bizimle iletişime geçin.

bottom of page