top of page
dronecunet prodüksiyon ve reklam hizmetleri.jpg

Diğer Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimize sadece drone kiralama alanında değil tüm medya, reklam ve pazarlama alanlarında hizmet sunuyoruz. Firmanızın tanıtımı için drone dışında diğer hizmetlerimizden de yararlanarak daha etkili reklamlar oluşturabilirsiniz.

VİDEO ÇEKİMLERİ

Yeni dönemde yazılı metinler yerine video'lar çok daha fazla müşteriye erişim sağlamaktadır. Bizde bu alansa siz değerli müşterilerimize video prodüksiyon konusunda hizmet veriyoruz. Sosyal medyanızda paylaşmak üzere çeşitli içerikler üretiyor ve onları tanıtım filmlerine dönüştürüp sizlere sunuyoruz.

- KLİP ÇEKİMLERİ

- REKLAM ÇEKİMLERİ

- YOUTUBE ÇEKİMLERİ

- TANITIM FİLMİ ÇEKİMLERİ

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Firmanızın sosyal medya mecralarında etkileşimini artırmanın en güncel yollarından birisi olan fotoğraf alanında siz değerli müşterilerimize firma veya organizasyonlarınızın fotoğraf çekimleri alanında da hizmet sunuyoruz.

- MENÜ ÇEKİMLERİ

- KATALOG ÇEKİMLERİ

- SOSYAL MEDYA ÇEKİMLERİ

- MODA ÇEKİMLERİ

TÜM MEDYA ÇÖZÜMLERİNİZDE YANINIZDAYIZ.

Deneyimli ekibimiz ile birlikte tüm dijital medya ve yerel medya alanlarında siz değerli müşterilerimize çözümler üretiyoruz. Markanızı veya ürününüzü en hızlı şekilde müşterilerinize tanıtıyor ve ulaştırıyoruz. Gücümüzüde bağlı olduğumuz Gufo Production'dan alıyoruz. Sizede arkanıza yaslanıp yükselişinizi izlemek kalıyor.

bottom of page